درباره ما

فروشگاه اینترنتی تیپ لند با هدف فروش محصولات اصلی و اورجینال برندهای برتر ایرانی و خارجی اکسسوری و زیورآلات و بدلیجات مردانه و زنانه و شناساندن  و حمایت از صنعت زیبایی در سال 1395 شروع به کار کرد.
امروزه بسیاری از صنعت های ما از قبیل تولیدات کیف و کفش چرم،پوشاک ،نساجی و... که از سالیان گذشته از نظر کیفیت و زیبایی زبانزد سایر کشورها بوده و به اقسا نقاط جهان صادر می کردیم، از یاد رفته و یا در حال فراموشی می باشد.
فروشگاه اینترنتی تیپ لند با همت و تلاش پرسنل مومن،متعهد و توانمند وظیفه خود می داند که با طرح و برنامه های بلند مدت  گامی مستحکم برای احیای این صنعت های از یاد رفته برداشته و روز به روز اعتماد ملت بزرگ ایران را به تولیدات صنعت گران جوان و خلاق این عرصه باز گرداند تا بتوانیم به واسطه این اعتماد پیشرفت های شگرف خود را به دیگر کشورها عرضه کنیم.
هموطنان ایرانی ما با تاریخی کهن و سرمایه ای گرانبها در صنعت لایق بهترین ها هستند و این خود وظیفه سنگینی بر دوش همه ی صنعت گران است تا محصولی با کیفیت و در خور مردم بزرگ ایران تولید کنند و ما در مجموعه تیپ لند این اعتماد را به شما می دهیم تا محصولی اصیل و با کیفیت مطابق استانداردهای روز از تولیدکنندگان ایرانی به دست شما برسانیم.
 ما به شما می بالیم تا ما را در این مسیر تنها نمی گذارید و با حمایت ها،انتقادات و پیشنهادات خود  پیشرفت و طرقی هر چه بیشتر را به ما هدیه می کنید و وجود یاری گرتان را با سلامی دوباره پاسخ می دهیم.
صاحب امتیاز:بهروز کریم خانی
شماره ثابت:02165551165
شماره همراه:09127091584
Web Statistics